Güle Güle Oturun Programına Başvuru Yapma Formu

Güle Güle Oturun Programına Başvuru Yapma Formu

Güle Güle Oturun Programına Başvuru Yapma Formu

Güle güle oturun programına başvuru yapma çoğu kişinin hayalinde olan bir şey ancak Güle Güle Oturun TV programına başvuru yapabilmek için belli başlı şartlar mevcuttur. Program şu an TV8’de en çok sevilen ve seyredilen dekorasyon programları arasında yer almaktadır. Prodüksiyon House, tarafından hazırlanan program en çok ilgi çeken yapımlar arasındadır. Bu program içerisinde mimar Selim Yuhay, tarafından evin bir bölümünü insanların istemiş olduğu tarzı renk ve kombinlerle baştan tasarlanması ile yapılmış olan, odaları ve aynı zamanda yapılmış olan işlemler de çok fonksiyonellik özellikleri de katarak daha da kullanışlı olmasına yardımcı olabilmektedir. Evin istenilen odasının, aksesuarlarına kadar ev sahibi karar vermiş oluyor. Bu süre zarfında evin tasarımı ile, alakalı her daim süresince izleyenlere ufak tüyolar da vermektedir. İşte bu şekilde tasarımlar daha kullanışlı olur veya ışık açısından, daha iyi ayarlanmış olur gibi ufak detaylar da bu program sayesinde izleyicilerde bilgilenmiş olmaktadır.

Güle güle oturun programının sunucusu Mimar Selim Yuhay, daha öncesinde 2012-2015 yıllarında “Evim Şahane” adlı programında kendilerini tanımıştık. Kanal D ekranlarında o dönemlerde yayınlanıyordu. Gerçekten herkesin, dikkatini çeken ve en çok hayranlık uyandıran programlar arasındadır. Her daim izleyicinin, merak uyandıran noktaları sayesinde aydınlatılmış olur.

gule-gule-oturun-programina-basvuru-yapma-formu

Güle Güle Oturun Programına Başvuru İşlemleri

Öncelikle evi dekore ettirmek isteyen insanların, Tv8’in internet sitesi üzerinden başvuruda bulunabilirler. Başvuru formunda kişinin kendisi ve aile bireylerinin detaylı bilgileri, dekore edilmesi istenen alanından beklentilerin, tam olarak nelerin olması gerektiği, kişinin bulunduğu evin kendisinin mi yoksa kiralık mı olduğuna dair bilgiler vermesi gerekiyor. Aylık ortalama gelirinin ne kadarı olduğunu, başlarına gelen en üzücü olaylar ve hatta kişinin kendisi ile alakalı yaşamış olduğu en ilginç olayları gibi bilgilerin doldurulması gerekir. Güle Güle Oturun programına başvuru işlemlerinde tüm bu detaylara dikkat edilmesi gereklidir. Bunun haricinde daha öncesinde başka bir TV programına başvuru yapılıp yapılmadığına dair sorularını cevaplanması gerekmektedir.

 

Güle Güle Oturun Programı Ücreti

Güle güle oturun programı ücret durumları da merak edilenler arasındadır. Bu programa katılmak ücretsizdir. Güle Güle Oturun programında sadece başvuru aşamasında değil dekorasyon sonrasında bile herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Bunlar içinde, ücret talep eden kişiler itibar edilmemesi gerekir. Örnek olarak, güle güle oturun ekibinden aramaktayız. Öncesinde belli bir ücret verilmesi gerekiyor gibi kandırılmaya çalışılan durumlar içerisinde de olabilirsiniz. Ona nedenle herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

 

gule-gule-oturun-programina-basvuru-yapma-formu

 Güle Güle Oturun Programı Saatleri

Güle güle oturun programı daha öncesinde Survivor yarışma saatleriyle denk geldiği için reyting alanında azalma gözlemlenmiştir. Bu nedenlerden dolayı Güle Güle Oturun program saatleri Cumartesi, Pazar günleri öğlen kuşağı bir buçuk saat süreyle yayınlanmaktadır. Bu saat aralığında kişiler keyifle çeşitli günlerde seyredebilirler.

Güle Güle Oturun Programına başvuru yapacaksanız ve aklınıza takılan sorular varsa tamamen yardım amaçlı sorularınızı cevaplayabiliriz.

 

 

2 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir